• Nowy
  • Obecnie brak na stanie
Bambaw, dwustronna żyletka do golenia ze stali nierdzewnej, powlekana platyną, nieuczulająca, 5 szt.

Bambaw, żyletki do golenia ze stali nierdzewnej, powlekane platyną, 5 szt.

4,28 zł
Brutto

Ostrza maszynki do golenia firmy Bambaw są wykonane ze szwedzkiej stali nierdzewnej. Najlepsza stal, dobrze znana z wyjątkowej wydajności krawędzi i wytrzymałości.

Opakowanie zawiera 5szt. ostrzy Bambaw.

Obecnie brak na stanie
  Bezpieczne zakupy

Znane i sprawdzone metody płatności

  Wysyłka w 24h

Darmowa dostawa od 199zł

  Zasady zwrotu

14 dni na zwrot

Ostrza maszynki do golenia z podwójną krawędzią są trwałe dzięki platynowej powłoce, która zapobiega rdzewieniu i dłużej utrzymuje ostrość ostrzy. Opakowanie bez plastiku zawierające 5 ostrzy. Każde ostrze jest bezpiecznie owinięte woskowanym papierem.

Ostrza maszynki do golenia Bambaw są niezwykle ostre, co pozwala na dokładne golenie. Początkujący mogą z łatwością korzystać z maszynki do golenia Bambaw z dwoma ostrzami, ponieważ ma ona bezpieczny, zamknięty grzebień.

Kompletna i ilustrowana instrukcja obsługi online jest dołączona do maszynki do golenia Bambaw, aby zapewnić Ci wszystkie potrzebne informacje.

SKŁAD:


Szwedzka stal: jest uważana za jedną z najczystszych stali, dzięki czemu idealnie nadaje się do wytwarzania produktów z ostrzami. Zapewnia długotrwałą ostrość i dlatego w dużym stopniu przyczynia się do osiągnięcia dokładnego i czystego golenia. Poza tym jest mistrzem recyklingu. Jeden z najczęściej przetwarzanych materiałów na świecie, wyprzedzający papier i szkło. 60% nowej produkcji stali nierdzewnej pochodzi z materiałów pochodzących z recyklingu.

Powłoka platynowa: Pomaga wzmocnić ostrze i zapobiega korozji, dzięki czemu ostrza są jeszcze bardziej odporne.

SLE7095

Opis

Opakowanie
Kartonik z ekopapieru
Ilość w opakowaniu
5 szt.