Higiena

Aktywne filtry

Mamy szeroką gamę zrównoważonych kosmetyków, które są wykonane z naturalnych składników i są dostępne w opakowaniach w pełni nadających się do recyklingu, biodegradacji i kompostowania.

Szukasz nowego szamponu bez plastikowej butelki? Mamy mnóstwo dostępnych opcji. I czy naprawdę potrzebujemy żeli pod prysznic w plastikowych butelkach, skoro mamy wspaniałe naturalne i wegańskie mydła w kostkach i skoncentrowane pudry? Pienią się jak marzenie i pozostawiają skórę nawilżoną i nawilżoną, a wszystko to bez dodanych chemikaliów i plastiku.

Biorąc pod uwagę ilość pustych butelek, pojemników i tubek, przez które możemy obecnie przejść w łazience, małe proste zamiany na bardziej przyjazne dla środowiska przybory toaletowe mogą znacznie zmniejszyć ilość niepotrzebnych odpadów, które produkujemy każdego roku.

Porzuć stare, zacznij nowe — już dziś zacznij dokonywać prostych zamian na zrównoważone alternatywy.

Ekologiczna alternatywa do codziennej higieny

Oferujemy alternatywy dla codziennych przedmiotów jednorazowego użytku w nadziei na zmniejszenie ogromnego negatywnego wpływu, jaki mamy na Ziemię. Wszystkie nasze produkty są pakowane i wysyłane w 100% bez plastiku za każdym razem. 

Dobre dla Ciebie, dobre dla Twojego domu i dobre dla Ziemi. Nasz szeroki wybór zrównoważonych ekologicznych produktów higienicznych został starannie dobrany, aby pomóc Ci prowadzić bardziej świadome życie. Naprawdę istnieje bardziej zrównoważona opcja dla prawie wszystkiego. Podróż do życia bez plastiku to świetna zabawa, a my będziemy z Tobą na każdym kroku.

Dlaczego jesteśmy wolni od plastiku?

Staramy się być zgodni z zasadą "Zero waste", prowadzić bardziej zrównoważony styl życia generując mniej odpadów. Każda pojedyncza zamiana, której dokonujesz, przyczynia się do zmniejszenia ilości śmieci na wysypiskach, a w konsekwencji do ochrony naszych cennych oceanów i życia morskiego.

Naturalne i ekologiczne dezodoranty

W Srebrnylis.pl oferujemy ekologiczne produkty higieny osobistej, ręcznie robione z całkowicie naturalnych składników, które są idealne dla każdego. Nasz organiczny dezodorant jest naszym bestsellerem i niezbędnym elementem higieny osobistej. Mamy wiele różnych zapachów dezodorantów, które są przyjazne dla środowiska i nie generują żadnych odpadów. Nasi klienci będą czuć się świeżo, czysto i szczęśliwie z naszym całkowicie naturalnym dezodorantem. Nie zadowalaj się gorszą higieną osobistą, pozwól nam przenieść Cię na wyższy poziom.

Naturalna pasta do zębów "Zero Waste"

Co oznacza pasta do zębów zero waste? Oznacza to, że Twoje ulubione naturalne pasty do zębów znajdują się w nadającym się do recyklingu aluminiowym opakowaniu. Plastikowe opakowania mają większy wpływ na środowisko niż aluminiowe pojemniki, które w zamian za to w 100% nadają się do recyklingu i to w nieskończoność! Nasza naturalna higiena jamy ustnej.

Ekologiczna higiena Zero Waste to zestaw praktyk, w których priorytetem jest minimalizacja odpadów i zmniejszenie wpływu rutynowych czynności higieny osobistej na środowisko. Obejmuje stosowanie zrównoważonych i przyjaznych dla środowiska produktów, unikanie przedmiotów jednorazowego użytku i wybieranie alternatyw wielokrotnego użytku lub nadających się do kompostowania.

Niektóre przykłady ekologicznych praktyk higieny bez odpadów obejmują używanie bambusowych szczoteczek do zębów, używanie szamponów i odżywek wielokrotnego użytku w butelkach, używanie tekstylnych podkładek menstruacyjnych lub kubeczka menstruacyjnego zamiast jednorazowych podpasek i tamponów, używanie mydła w kostkach zamiast mydła w płynie w plastikowych butelkach oraz używanie maszynkę do golenia zamiast jednorazowych maszynek do golenia.

Ekologiczna higiena zero waste jest ważna, ponieważ tradycyjne praktyki higieny osobistej często generują dużo odpadów, które mogą mieć negatywny wpływ na środowisko. Przyjmując praktyki zerowej ilości odpadów, jednostki mogą zmniejszyć swój ślad ekologiczny i przyczynić się do bardziej zrównoważonej przyszłości.

Korzyści płynące z używania produktów higienicznych wielokrotnego użytku obejmują zmniejszenie ilości odpadów, długoterminowe oszczędności finansowe oraz zmniejszenie narażenia na potencjalnie szkodliwe chemikalia, które można znaleźć w niektórych produktach jednorazowego użytku.

Możesz przejść na ekologiczną rutynę higieny bez odpadów, stopniowo zastępując obecne produkty bardziej zrównoważonymi i przyjaznymi dla środowiska alternatywami. Zacznij od zidentyfikowania produktów, które generują najwięcej odpadów w Twojej codziennej higienie i poszukaj alternatyw wielokrotnego użytku lub nadających się do kompostowania. Możesz także poszukać sklepów zero waste lub sklepów internetowych, które sprzedają produkty przyjazne dla środowiska.

W niektórych przypadkach ekologiczne produkty higieniczne bez odpadów mogą być z góry droższe niż ich jednorazowe odpowiedniki. Jednak na dłuższą metę przejście na produkty wielokrotnego użytku i przyjazne dla środowiska może zaoszczędzić pieniądze, eliminując konieczność ciągłego kupowania przedmiotów jednorazowego użytku.

Niektóre ekologiczne produkty higieniczne zero waste, takie jak kubeczki menstruacyjne, mogą nie być odpowiednie dla wszystkich. Ważne jest, aby przeprowadzić badania i porozmawiać z lekarzem, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące korzystania z określonego produktu.