• Nowy
Bambaw, Wielorazowa podpaska Light Flow - Mini, mikropolar z bambusa

Bambaw, Wielorazowa podpaska Light Flow - Mini, mikropolar z bambusa

29,98 zł
Brutto (Wysyłka w 24h)

Podpaski Bambaw są przeznaczone do użytku przez lata. Mają 3 różne warstwy dla optymalnej wydajności: warstwę bambusowego polaru węglowego dla miękkości, pośrednią warstwę z mikrofibry dla lepszej absorpcji i wodoodporną warstwę PUL dla bezpieczeństwa. Podkładki można prać w pralce, pozostają wygodne i bezwonne.

  Bezpieczne zakupy

Znane i sprawdzone metody płatności

  Wysyłka w 24h

Darmowa dostawa od 199zł

  Zasady zwrotu

14 dni na zwrot

Podpaska wielorazowa działa jak standardowa podpaska, z tą różnicą, że zamiast wyrzucać ją po jednym użyciu, można ją wyprać i użyć ponownie.

Rzeczywiście, tradycyjne podpaski są często wykonane z materiałów syntetycznych, takich jak tworzywa sztuczne i syntetyczne polimery, i dlatego są jednorazowego użytku. Z kolei wkładki higieniczne wielokrotnego użytku Bambaw wykonane są z 3 materiałów: bambusowego węgla drzewnego, mikrofibry i tkaniny PUL.

Razem te materiały zapewniają wkładce higienicznej chłonność, ochronę, elastyczność i kontrolę zapachu, co czyni ją idealną ochroną menstruacyjną, a także można ją prać w pralce.

Ilość w opakowaniu: 1 szt.

Chłonność: light

SKŁAD:


PUL: Lekko elastyczna, sprawia, że wkładka pozostaje szczelna w każdych warunkach.

Mikrofibra: Warstwa mikrofibry jest materiałem silnie chłonnym.

Węgiel bambusowy: Ta warstwa zapewnia miękkość i wygodę, a węgiel drzewny z bambusa zapewnia całkowitą kontrolę zapachu.

SLE7119

Opis

Ilość w opakowaniu
1 szt.
Chłonność
light