• Nowy
  • Obecnie brak na stanie
BALJA, Ekologiczny proszek do prania pieluch wielorazowych, 1,8kg

BALJA, Ekologiczny proszek do prania pieluch wielorazowych, 1,8kg

37,48 zł
Brutto

Cudowny proszek do wielorazowych pieluszek, który spełnia wszystkie wymagania. Nie ma wiele substancji wybielających, posiada za to doskonałą ilość zmiękczaczy, dlatego radzi sobie z plamami na początku, jak i w późniejszych etapach. Proszek nie podrażni najdelikatniejszej skóry noworodka. Jest on wynikiem wielu miesięcy prób oraz testów, dlatego jego formuła jest idealna. Proszek łatwo się wypłukuje, dobrze dopiera plamy i pozostawia po sobie zapach świeżości, choć żadne substancje zapachowe nie są do niego dodane. Każda pieluszka może być prana w tym proszku. Zarówno AIO, wkłady, formowanki, kieszonki, jak i tetra. Dodatkową zaletą proszku jest to, że może on być używany do prania białych i jasnych ubrań, które będą miękkie i przyjemne w dotyku. 

Obecnie brak na stanie
  Bezpieczne zakupy

Znane i sprawdzone metody płatności

  Wysyłka w 24h

Darmowa dostawa od 199zł

  Zasady zwrotu

14 dni na zwrot

Proszek do prania pieluch wielorazowych BALJA został stworzony specjalnie z myślą o nich. Dzięki starannie opracowanej recepturze pieluszki tetrowe, wkłady chłonne, AIO czy formowanki będą dobrze uprane. Zadbaliśmy, aby proszek nie zawierał niepotrzebnych składników: wybielaczy optycznych, mydła, zeolitów czy enzymów, które mogłyby niekorzystnie wpłynąć na pieluszki lub skórę maluszka. Nie dodaliśmy sztucznych kompozycji zapachowych, by pieluszki pachniały wyłącznie świeżością. Proszek idealnie sprawdzi się również do prania ubrań białych i w jasnych kolorach - dziecięcych ubranek, kocyków czy nawet roboczego fartucha.

Opakowanie proszku to karton pochodzący z recyklingu. W środku znajdziesz kartonową miarkę, która ułatwi nabieranie proszku. Proszek to kompozycja substancji roślinnych i mineralnych, bez użycia produktów odzwierzęcych.

Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian.

Z DUMĄ WYPRODUKOWANO W POLSCE.

SPOSÓB UŻYCIA:


Przed pierwszym użyciem oderwij i złóż miarkę, według rozrysowanej na niej instrukcji. Wsyp proszek do zbiornika na detergent zgodnie z instrukcją użytkowania pralki. Nie używaj większej ilości proszku, niż to zalecane (patrz tabela z tyłu opakowania). Po użyciu szczelnie zamknij opakowanie, przechowuj w suchym i chłodnym miejscu. Ewentualnie zbrylanie się produktu nie jest jego wadą. Nie stosować do wełny i jedwabiu. Odpowiedni dla wegan i wegetarian. 

SKŁAD:


>30% związki wybielające na bazie tlenu (nadwęglan sodu, TAED), siarczan sodu, węglan sodu, chlorek sodu, cytrynian sodu, <5% anionowe środki powierzchniowo-czynne (sól sodowa siarczanu alkoholi tłuszczowych z oleju kokosowego)*, <5% niejonowe środki powierzchniowo-czynne (alkoksylat alkoholu laurylowego)*, karboksymetyloceluloza*, karboksymetyloinulina*.

* składnik pochodzenia roślinnego.

RECYKLING:


Tekturowe opakowanie rozłóż i umieść w koszu z napisem “Papier” lub pojemniku na odpady biodegradowalne.

SLE7059

Opis

Waga
1,8 kg
Opakowanie
tekturowy kartonik