• -20%
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie
BALJA, Ekologiczny wybielacz do ubrań, 600g

BALJA, Ekologiczny wybielacz do ubrań, 600g

19,88 zł
15,90 zł Zniżka 20%
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 16,50 zł

Wybielacz do ubrań BALJA do optymalnie dobrane składniki, które dbają o tkaniny i naturalne środowisko. Nie zawiera chloru, zeolitów i środków konserwujących, które mogą działać drażniąco na Twoją skórę. Wybielacz zawiera aktywny tlen, który poradzi sobie z większością najtrudniejszych plam. Działa już w temperaturze powyżej 20 stopni Celsjusza.

Obecnie brak na stanie
  Bezpieczne zakupy

Znane i sprawdzone metody płatności

  Wysyłka w 24h

Darmowa dostawa od 199zł

  Zasady zwrotu

14 dni na zwrot

Nawet jeśli wyjątkowo delikatnie obchodzimy się z białymi tkaninami, czasami wymagają one odświeżenia. Dzięki Wybielaczowi do ubrań BALJA przywrócisz ich biel, ale bez konieczności użycia środków z chlorem, które osłabiają włókna.

Trudno jest pogodzić się z tym, że z czasem nasze białe ubrania, śliczne i delikatne firanki czy eleganckie białe koszule tracą śnieżnobiały kolor i szarzeją. Najczęściej przestajemy tych ubrań używać, a firanki możemy co najwyżej przerobić na woreczki na warzywa – choć i one są potrzebne, to wolelibyśmy, aby wszystkie te rzeczy mogły służyć nam jak najdłużej. Z myślą właśnie o wszystkich białych rzeczach powstał Wybielacz do ubrań BALJA.

Najważniejszym składnikiem wybielacza jest aktywny tlen (oxi-action), który dzięki swej sile usuwa plamy już w 20°C. Bez chloru, zeolitów i wybielaczy optycznych nasz środek skutecznie pozbędzie się przebarwień i szarości z białych ubrań. Można nim wybielać zarówno przez namaczanie w nim tkanin, jak i dodanie niewielkiej ilości środka do białego prania, aby tylko odświeżyć biel. Nie trzeba obawiać się, że tak jak chlorowe wybielacze zniszczy lub osłabi włókna, bo jego siła tkwi w naturalnych, ale skutecznych składnikach.

Korzystając z Wybielacza do ubrań BALJA nie musisz obawiać się, że będzie negatywnie wpływał na środowisko naturalne. Jest biodegradowalny i całkowicie bezpieczny, bo zawiera jedynie składniki pochodzenia mineralnego i roślinnego.

Opakowanie z wybielaczem musi być zamykane po każdym użyciu, przechowywane z dala od wody i źródeł ciepła, w pomieszczeniu bez wilgoci.

Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian.

Z DUMĄ STWORZONO I WYPRODUKOWANO W POLSCE.

SPOSÓB UŻYCIA:


Sposób użycia:

Plamy: wymieszaj proszek w proporcji 1:3 z wodą o temp. Maks. 40°C. Tak otrzymaną pastę nałóż na plamę na maks. 5 min. W razie potrzeby potrzyj w miejscu plamy. Ubranie wypierz. W przypadku uciążliwych plam powtórz procedurę.

Wybielanie: dodaj 4 łyżki stołowe (60 g) do 4 l wody o temp. Maks. 40°C. Maksymalny czas namaczania dla tkanin kolorowych: 1 h, dla tkanin białych: 6 h. Po namoczeniu wypierz. Uwaga: należy sprawdzić trwałość kolorów nanosząc produkt na niewidoczną część odzieży, a następnie spłukując i pozostawiając do wyschnięcia.

Pranie: dodaj do proszku do prania: trudne i zaschnięte plamy: 3 łyżki stołowe (60 g), zwykłe plamy - 1,5 łyżki stołowej (30 g). Lepszy wygląd ubrań: dodaj łyżkę stołową wybielacza do każdego prania. Zawsze przestrzegaj zaleceń producentów ubrań. Uwaga: nie używaj do prania materiałów z jedwabiu, skóry lub wełny. Nie używaj na emaliowanych lub powlekanych powierzchniach. Nie namaczaj odzieży z metalowymi dodatkami lub wykończeniem ognioodpornym. Namoczonej tkaniny nie wystawiaj na słońce przed praniem lub płukaniem.

SKŁAD:


>30% Substancje wybielające na bazie tlenu (nadwęglan sodu), węglan sodu.

SLE7062

Opis

Waga
600 g