• -20%
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie
Bambaw, Zestaw 4 szczotek do mycia butelek, bawełna i sizal

Bambaw, Zestaw 4 szczotek do mycia butelek, bawełna i sizal

48,98 zł
39,18 zł Zniżka 20%
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 40,65 zł

Zestaw do czyszczenia butelek Bambaw zawiera 4 szczotki o różnych rozmiarach, które zaspokoją wszystkie potrzeby związane z czyszczeniem butelek. Składa się z rączki ze stali nierdzewnej, sizalowego włosia i miękkiej bawełnianej końcówki, która zapobiega zarysowaniom. Sizal pozyskiwany jest z agawy i całkowicie naturalnego, wegańskiego surowca. Drut wykonany ze stali nierdzewnej jest mocny, a jednocześnie elastyczny. Możesz go łatwo zgiąć i nadać mu kształt, aby dotrzeć do wszystkich obszarów wszystkich naczyń szklanych.

Obecnie brak na stanie
  Bezpieczne zakupy

Znane i sprawdzone metody płatności

  Wysyłka w 24h

Darmowa dostawa od 199zł

  Zasady zwrotu

14 dni na zwrot

Kompletny zestaw szczotek do butelek jest całkowicie wolny od plastiku. Składa się z uchwytu ze stali nierdzewnej, sizalowego włosia i miękkiej bawełnianej końcówki, aby uniknąć zarysowań. Sizal pozyskiwany jest z agawy i jest całkowicie naturalnym, wegańskim surowcem. Drut wykonany ze stali nierdzewnej jest mocny, a jednocześnie elastyczny. Możesz go łatwo zgiąć i przywrócić do kształtu, aby dotrzeć do wszystkich obszarów wszystkich szklanych naczyń.

Wymiary:

Mały czyścik:

Średnica: 10 mm

Długość: 22 cm

Mały pędzelek:

Średnica: 20 mm

Długość: 25 cm

Minimalna średnica butelki: 12 mm

Średnia szczotka:

Średnica: 30 mm

Długość: 30 cm

Minimalna średnica butelki: 15 mm

Duża szczotka:

Średnica: 45 mm

Długość: 35 cm

Minimalna średnica butelki: 20 mm

SKŁAD:


Sizal: Włókna sizalowe pochodzą z rośliny Agave Sisalana, która zapewnia solidne i trwałe włókna, na tyle delikatne, że nie pozostawiają żadnych zarysowań.

Bawełna: Miękka bawełniana końcówka ma na celu bardziej wydajne mycie i gwarancję braku zadrapań.

Stal nierdzewna 304: Elastyczność drutu ze stali nierdzewnej 304 umożliwia łatwe zginanie szczotki i dotarcie do bardziej skomplikowanych i mniejszych obszarów do czyszczenia. Ten materiał jest również mistrzem recyklingu, ponieważ 60% nowej produkcji stali nierdzewnej pochodzi z materiałów pochodzących z recyklingu.

SLE7100

Opis

Opakowanie
Kartonik z ekopapieru