• Nowy
Cztery Szpaki, Naturalne mydło dziegciowe, na problemy skórne i łupież, 110g

Cztery Szpaki, Mydło dziegciowe, na problemy skórne i łupież, 110g

24,98 zł
Brutto (Wysyłka w 24h)

Naturalne, ręcznie robione mydło dziegciowe na problemy skórne i łupież jest to obecny bestseller z manufaktury Mydlarnia Cztery Szpaki. Dziegieć to wybawienie dla osób borykających się z takimi problemami skórnymi jak łuszczyca, łupież, ŁZS czy egzema. Regularne stosowanie kostki przyczynia się do wygładzenia skóry, zmniejszenia stanów zapalnych oraz zniwelowania wyprysków i krostek. Wszystkie mydła z Mydlarni Cztery Szpaki wytwarzane są ręcznie metodą na zimno. Nie używamy maszyn i skomplikowanych algorytmów – cały proces to czyste rzemiosło. Każda kostka jest dzięki temu inna i nie zawsze wygląda tak, jak ta na zdjęciu.

Posiada właściwości: antyseptyczne, bakteriobójcze, odkażające, przeciwświądowe, przeciwłupieżowe, przeciwpasożytnicze i przeciwgrzybiczne. Poza tym dziegieć przynosi efekt delikatnego znieczulenia, co ma pozytywny wpływ na samopoczucie osób z problemami skórnymi.

  Bezpieczne zakupy

Znane i sprawdzone metody płatności

  Wysyłka w 24h

Darmowa dostawa od 199zł

  Zasady zwrotu

14 dni na zwrot

Dodany w ilości 2% masy mydła dziegieć brzozowy jest pozyskiwany podczas procesu suchej destylacji drewna brzozowego, zwanego priolizą.

Posiada właściwości: antyseptyczne, bakteriobójcze, odkażające, przeciwświądowe, przeciwłupieżowe, przeciwpasożytnicze i przeciwgrzybiczne. Poza tym dziegieć przynosi efekt delikatnego znieczulenia, co ma pozytywny wpływ na samopoczucie osób z problemami skórnymi. Jest również wspaniałym środkiem pielęgnującym.

Jedna substancja, a tak wiele wspaniałych właściwości.

Mydło dziegciowe szczególnie polecamy więc osobom z problemami skórnymi wymienionymi powyżej. To doskonałe mydło powinno poradzić sobie ze m.in. świądem, trądzikiem, łupieżem, zaskórnikami.

DZIAŁANIE:


Olej kokosowy: pomaga utrzymać optymalny stopień nawilżenia skóry, wzmacnia jej elastyczność i poprawia jędrność.

Masło shea: odżywcza i witaminowa bomba niezastąpiona w przyspieszaniu procesu regeneracji skóry - tworzy również naturalny płaszcz ochronny i chroni ją przed szkodliwymi czynnikami z otoczenia.

Oliwa z oliwek: chroni skórę przed nadmierną utratą wody, niwelując tym samym nadmierne przesuszenie; pozostawia ją miękką i wygładzoną.

Olej rycynowy: ma działanie zmiękczające i uelastyczniające skórę. Działa stabilizująco na pianę.

Dziegieć brzozowy: ma działanie odkażające, przeciwświądowe, przeciwzapalne, przeciwpasożytnicze i przeciwgrzybicze.

SPOSÓB UŻYCIA:


Włóż kostkę pod strumień wody, namydl kilka razy w dłoniach, żeby uzyskać pianę i oczyść nią skórę całego ciała. Możesz też użyć kostki bezpośrednio na skórę - wtedy skorzystasz z jej właściwości peelingujących.

SKŁAD:


olej kokosowy, masło shea, oliwa z oliwek, olej rycynowy, dziegieć brzozowy.

RECYKLING:


Kartonik rozłóż i umieść w koszu z napisem “Papier” lub pojemniku na odpady biodegradowalne.

SLE7275

Opis

Waga
110g
Opakowanie
owijka z ekopapieru