• Nowy
  • Obecnie brak na stanie
BioBag, Woreczki do mrożenia żywności, kompostowalne, 4L, 25szt.

BioBag, Woreczki do mrożenia żywności, kompostowalne, 4L, 25szt.

12,58 zł
Brutto

Kompostowalne woreczki do zamrażarki BioBag mogą pomieścić aż cztery litry żywności, a rolka zawiera 25 torebek. Idealnie nadają się do przechowywania dużych ilości żywności, którą można następnie bezpiecznie umieścić w lodówce lub zamrażarce. Rozkładają się całkowicie w kompostowniku i nie pozostawiają żadnych mikroplastików ani toksycznych pozostałości. Idealne do każdego zielonego domu!

Obecnie brak na stanie
  Bezpieczne zakupy

Znane i sprawdzone metody płatności

  Wysyłka w 24h

Darmowa dostawa od 199zł

  Zasady zwrotu

14 dni na zwrot

Nasze nowe woreczki na żywność do przechowywania i mrożenia są pierwszymi w swoim rodzaju i pokazują, jak innowacja i technologia stojąca za BioBag jest stale ulepszana jako prawdziwa alternatywa dla plastiku. Te nowe torby, zaprojektowane z myślą o utrzymywaniu świeżości żywności w lodówce i zamrażarce mogą zostać zwrócone ziemi jako nieszkodliwa materia organiczna pod koniec ich okresu użytkowania, bez szkodliwych mikroplastików i toksycznych pozostałości.

Kiedy skończysz korzystać z woreczka BioBag, możesz użyć go ponownie do zbierania resztek jedzenia, a następnie wrzucić do kompostownika lub pojemnika na odpady zielone. Kompostowanie to najlepsza opcja wycofania worka z eksploatacji, ponieważ może pomóc w stworzeniu bogatego w składniki odżywcze nawozu glebowego.

Produkty BioBag są wykonane z Mater-Bi, który jest mieszanką kompostowalnych polimerów i skrobi. BioBag jest światowym liderem w produkcji certyfikowanych toreb kompostowalnych i biodegradowalnych.

Cechy charakterystyczny biodegradowalnych woreczków do przechowywania i mrożenia żywności BioBag:

- trwałe,

- estetyczne,

- przyjazne dla planety: w pełni biodegradowalne i kompostowalne  >zgodnie z europejską normą EN-13432,

SLE7143

Opis

Pojemność
4L
Ilość w opakowaniu
25 szt.