• Nowy
BioBag, Woreczki do mrożenia żywności, kompostowalne, 6L, 20szt.

BioBag, Woreczki do mrożenia żywności, kompostowalne, 6L, 20szt.

13,18 zł
Brutto (Wysyłka w 24h)

Kompostowalne woreczki do zamrażarki BioBag mogą pomieścić aż sześć litrów żywności, a rolka zawiera 20 torebek. Idealnie nadają się do przechowywania dużych ilości żywności, którą można następnie bezpiecznie umieścić w lodówce lub zamrażarce. Rozkładają się całkowicie w kompostowniku i nie pozostawiają żadnych mikroplastików ani toksycznych pozostałości. Idealne do każdego zielonego domu!

  Bezpieczne zakupy

Znane i sprawdzone metody płatności

  Wysyłka w 24h

Darmowa dostawa od 199zł

  Zasady zwrotu

14 dni na zwrot

Nasze nowe woreczki na żywność do przechowywania i mrożenia są pierwszymi w swoim rodzaju i pokazują, jak innowacja i technologia stojąca za BioBag jest stale ulepszana jako prawdziwa alternatywa dla plastiku. Te nowe torby, zaprojektowane z myślą o utrzymywaniu świeżości żywności w lodówce i zamrażarce mogą zostać zwrócone ziemi jako nieszkodliwa materia organiczna pod koniec ich okresu użytkowania, bez szkodliwych mikroplastików i toksycznych pozostałości.

Kiedy skończysz korzystać z woreczka BioBag, możesz użyć go ponownie do zbierania resztek jedzenia, a następnie wrzucić do kompostownika lub pojemnika na odpady zielone. Kompostowanie to najlepsza opcja wycofania worka z eksploatacji, ponieważ może pomóc w stworzeniu bogatego w składniki odżywcze nawozu glebowego.

Produkty BioBag są wykonane z Mater-Bi, który jest mieszanką kompostowalnych polimerów i skrobi. BioBag jest światowym liderem w produkcji certyfikowanych toreb kompostowalnych i biodegradowalnych.

Cechy charakterystyczny biodegradowalnych woreczków do przechowywania i mrożenia żywności BioBag:

- trwałe,

- estetyczne,

- przyjazne dla planety: w pełni biodegradowalne i kompostowalne  >zgodnie z europejską normą EN-13432,

SLE7144

Opis

Pojemność
6L
Ilość w opakowaniu
20 szt.