• -20%
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie
BALJA, Ekologiczny proszek do zmywarki, 600g

BALJA, Ekologiczny proszek do zmywarki, 600g

25,88 zł
20,70 zł Zniżka 20%
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 21,48 zł

Zastosowana formuła proszku, nie kapsułki, sprawia, że zmywanie jest o wiele bardziej skuteczne - działa szybciej podczas zmywania i nie ma obawy, że całość detergentu nie zostanie wykorzystana. Dodatkową zaletą jest to, że proszek nie wymaga zastosowania polimerów, jak do formowania kapsułki. Te nierozpuszczalne w środowisku substancje szkodzą naturze, czym nie musisz się martwić, stosując Proszek do zmywarki BALJA. Proszek jest bardzo wydajny i wystarczy na 30 cykli zmywania.

Składniki wykorzystane w proszku to substancje mineralne występujące w naturze oraz dodatki pochodzenia roślinnego jak zastosowana  karboksymetyloinulina, która jest poddany działaniu kwasu wyciąg z korzenia lukrecji i doskonale wiąże cząsteczki brudu i wspomaga ich usuwanie.

Obecnie brak na stanie
  Bezpieczne zakupy

Znane i sprawdzone metody płatności

  Wysyłka w 24h

Darmowa dostawa od 199zł

  Zasady zwrotu

14 dni na zwrot

Dzięki specjalnie opracowanej recepturze proszku do zmywarki, Twoje naczynia są czyste, a Ty dbasz o środowisko naturalne. Nowoczesne i w pełni biodegradowalne składniki sprawiają, że proszek skutecznie myje naczynia już w temperaturze 40 stopni Celsjusza. Nadaje się do stosowania we wszystkich typach zmywarek.

Proszek zamknęliśmy w opakowaniu, które w całości nadaje się do recyklingu. Specjalna tekturowa miarka sprawi, że zawsze użyjesz odpowiedniej ilości produktu. W ten sposób nie korzystasz z kolejnej plastikowej miarki, która może zaśmiecać środowisko.

Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian.

Z DUMĄ WYPRODUKOWANO W POLSCE.

SPOSÓB UŻYCIA:


Przed pierwszym użyciem oderwij i złóż miarkę, wsyp jedną miarkę proszku (20g) do zbiornika detergentu zgodnie z instrukcją użytkowania zmywarki. Nie przekraczaj zalecanej ilości detergentu - w ten sposób dodatkowo dbasz o środowisko. Stosuj również sól do zmywarki dla dłuższej żywotności urządzenia, a dla osiągnięcia efektu lśniący naczyń - nabłyszczacz do zmywarki BALJA. Po otwarciu zużyj w ciągu 60 dni lub przesyp do szczelnego pojemnika. Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu. Ewentualne zbrylanie się produktu nie jest jego wadą.

SKŁAD:


cytrynian sodu, wodorowęglan sodu, <15% związki wybielające na bazie tlenu (nadwęglan sodu), siarczan sodu, węglan sodu, <5% niejonowe substancje powierzchniowo-czynne*, krzemian sodu, karmeloza sodu*, karboksymetyloinulina*, <1% enzymy (amylaza, subtylizyna).

*składnik pochodzenia roślinnego.

RECYKLING:


Tekturowe opakowanie rozłóż i umieść w koszu z napisem “Papier” lub pojemniku na odpady biodegradowalne.

SLE7053

Opis

Waga
600 g
Opakowanie
tekturowy kartonik