• -20%
  • Nowy
BALJA, Ekologiczna sól do zmywarki, 2kg

BALJA, Ekologiczna sól do zmywarki, 2kg

12,88 zł
10,30 zł Zniżka 20%
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 10,69 zł (Wysyłka w 24h)

Prawidłowe funkcjonowanie zmywarki zapewnia filtr wody, który do właściwego działania potrzebuje soli. Regeneruje ona filtr, dzięki czemu woda wciąż jest przez niego zmiękczana, a Twoje naczynia są zawsze lśniące i bez zacieków. Stosowanie Soli do zmywarki BALJA jest szczególnie ważne, kiedy woda dostarczana do urządzenia jest średnio twarda lub twarda. Nie zastąpi jej ani sól kuchenna, która nadaje smak naszym potrawom, ani sól używana do kąpieli, pomagająca nam się zrelaksować - zawierają one różne minerały i dodatki, które dodatkowo zanieczyszczą filtr. Brak soli również wpływa negatywnie na urządzenie, w konsekwencji naczynia staną się matowe, z nieestetycznymi, białymi zaciekami.

Sól do zmywarki zapakowaliśmy w tekturowe pudełko, nadające się w całości do recyklingu, a specjalnie wyprofilowane otwarcie opakowania ułatwi dozowanie soli. Można też wielokrotnie je zamykać.

  Bezpieczne zakupy

Znane i sprawdzone metody płatności

  Wysyłka w 24h

Darmowa dostawa od 199zł

  Zasady zwrotu

14 dni na zwrot

Sól wspomaga system zmiękczający wodę w zmywarkach i skutecznie przeciwdziała pojawianiu się kamienia i osadów w jej wnętrzu i na naczyniach. Regularne uzupełnianie soli sprawi, że Twoje urządzenie będzie działało sprawnie o wiele dłużej. Zaleca się stosowanie soli przy twardości wody powyżej 200 mg CacO3/dm3. Nadaje się do stosowania we wszystkich typach zmywarek.

Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian.

Z DUMĄ WYPRODUKOWANO W POLSCE.

SPOSÓB UŻYCIA:


Sól wsyp do pojemnika znajdującego się najczęściej na dnie zmywarki. Ilość wsypanej soli zależy od typu urządzenia - postępuj zgodnie z instrukcją obsługi. Po użyciu szczelnie zamknij opakowanie. Przechowuj w temperaturze 5-25 stopni socjusza. W wilgotności powietrza poniżej 75% - dzięki temu sól będzie nadawać się do użycia bezterminowo. Ewentualne zbrylanie się produktu nie jest jego wadą. Produkt nie jest przeznaczony do spożycia.

SKŁAD:


Chlorek sodu. Produkt zgodny z normą EN 973.

RECYKLING:


Tekturowe opakowanie rozłóż i umieść w koszu z napisem “Papier” lub pojemniku na odpady biodegradowalne.

SLE7056

Opis

Waga
2 kg
Opakowanie
tekturowy kartonik